White Now - Hakkımızda | Signal

White Now Dünyasını Keşfedin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin at metus purus. Proin eu nunc vitae orci efficitur laoreet. Maecenas at nibh tortor. Vivamus cursus purus arcu, et tristique eros ornare quis. Suspendisse eget viverra odio, vel euismod justo. Vestibulum a elit sapien. Curabitur varius nunc in mi bibendum bibendum.

Signal White Now serisi; formüllerinde yer alan özel bileşenler sayesinde ilk kullanımdan itibaren dişlerde beyazlık etkisi yaratır. White Now diş macunu çeşitlerini dört hafta düzenli kullandığınızda beyazlatıcı etkisi olmayan diş macunlarına göre 3 kat beyazlık elde edersiniz. Dual action teknolojisi sayesinde diş lekelerinin yok edilmesine de katkı sağlayan ürünlerle kalıcı parlaklığa sahip, tertemiz ve bakımlı dişler sizin için hayal olmaktan çıkar.

Signal White Now diş macunu ürünleriyle ışıl ışıl parlayan dişlere ve çekici gülümsemeye sahip olabilirsiniz. Blue Light teknoloji içeren ürünlerle dişlerinizi aşındırmadan hayalini kurduğunuz beyaz dişlere sizi kavuşturur. Çay, kahve, nikotin gibi istenmeyen lekelerle savaşan ürünler evde diş beyazlatma işlemi için mükemmel seçeneklerdir. Dünya Diş Hekimlerinden onay almış olan White Now serisi beyazlatma formülünün yanında florür de içerdiğinden günlük kullanıma da uygundur.

Signal White Now serisine ait diş macunları, diş temizliği yaparken diş minelerine zarar vermeden anında beyazlık ve komple bakım da yapar. Diş plaklarını önlemeye yardımcı olan Signal White Now diş macunlarının aktif mineraller ile zenginleştirilmiş özleri, komple bakım esnasında diş minenizi de destekler. İçeriğindeki çinko ile diş etinizi korur ve tüm işlemleri dişlerinize zarar vermeden yapar.

Bagikan ini