Güzel ve Fotojenik Bir Gülümsemenin İpuçları

Güzel ve Fotojenik Bir Gülümsemenin İpuçları

Yüz egzersizleri ve daha fazlasını yaparak goğal ve fotojenik bir gülümsemeye nasıl sahip olursunuz?

İster bir fotoğraf için poz verin ister ilk kez biriyle tanışıyor olun, hiçbir şey kişiliğinizi parıldayan bir gülümseme gibi yansıtamaz. Birini etkileyen güzel bir gülümsemeye sahip olmak için bir Hollywood yıldızı olmanız gerekmez. Fotoğrafınız çekilirken mükemmel bir şekilde gülümsemek için hızlı ve kolay güzellik ipuçlarımızdan yararlanmaya ne dersiniz?

Doğal olun

Fotoğraftaki gülümsemenin anahtarı doğallıktır. Aşırı gülümsemek garip, rahatsız görünmenize sebep olur ve asla iyi görünmez.

Kendinizi zorlamayın, yüzünüzü rahat bırakın ve hafifçe gülümseyin. Ağzınız hafifçe açılmalı, böylece alt dudağınız üst dişlerinizin eğrisiyle eşleşecektir. Sadece iyi şeyler düşünün, böylece mükemmel bir şekilde gülümsersiniz.

Yüz egzersizleri yapın

Aynanın önünde gülümseme egzersizleri yapmak deneyebileceğiniz en kolay yüz egzersizidir. Bir ayna önünde oturun, yüzünüzü rahatlatın, sonra yüzünüzü buruşturun ve gülümseyin. Gülümsemeye 10 saniye devam edin ve rahatlayın. Unutmayın, egzersiz yapmak gülümsemenizi kusursuzlaştırır. Bu egzersizleri, doğal ve harika görünen bir gülümseme elde edene kadar günde bir kez yapın.

Makyajınız hafif olsun

Mükemmel gülümseme söz konusu olduğunda doğal makyaj her zaman en ideal yoldur. Hafif makyaj gülümsemenin en iyi arkadaşıdır, bu nedenle cilt tonunuza uygun makyaj tonu seçin.

Doğru renkte ruj seçmek dişlerinizin daha beyaz görünmesine sebep olur. Kiraz kırmızısı, şarap, çilek, erik veya gül pembesi gibi gölgeler bir gülümsemeyi en iyi şekilde dengeler. Derin kırmızılar veya koyu tonlar gülümsemenizin çekiciliğini azaltabilir.

Diş bakımınıza özen gösterin

Hiçbir şey inci beyazı bir gülümseme kadar güzel olamaz. Dişlerinize iyi bakarsanız hiçbir şeyin bozamayacağı sağlıklı görünen bir gülümsemeye sahip olursunuz.

Dişlerinizi günde en az iki kez fırçalayın ve her zaman iyi bir antibakteriyel ağız bakım suyu ile durulayın. Dişlerinizi White Now Glossy Shine ile korumanızı öneriyoruz. "Blue Light" optik teknolojisi ve ultra parlak kuvars kristalleriyle özel olarak formüle edilen White Now Glossy Shine size daha parlak ve daha beyaz dişler* sunar.

Bu ipuçları sayesinde artık siz de en iyi şekilde poz verebilirsiniz. Anında beyazlık ve insanların size bakmasını sağlayan bir gülümseme için White Now kullanmayı unutmayın.

*Anında beyazlık etkisi optik ve geçicidir. 78 denek üzerinde yapılan anında beyazlık etkisini ölçen Klinik Çalışma bulgularına göre.