Gülüşünüzdeki ışıltıyı artıracak, bilmeniz gereken 4 güzellik ipucu

Gülüşünüzdeki ışıltıyı artıracak, bilmeniz gereken 4 güzellik ipucu

Daha fotojenik bir gülümseme için yüzünüzle nasıl ilgilenirsiniz? Gülümseme egzersizleri yaparak, gülümsemenizi vurgulayacak şekilde makyaj yaparak ve dişlerinize iyi bakarak fotoğraflarda nasıl daha iyi görüneceğinize dair önerilere mi ihtiyacınız var?

Hepimiz doğru diş bakımının dişlerinizi daha beyaz hale getirmenin anahtarı olduğunu biliyoruz. Ancak, birkaç zekice güzellik ipucuyla dişlerinizi daha da ışıltılı hale getirebilirsiniz.

Erik rengi ruj ile inci parlaklığında gülümseyin

Seçtiğiniz ruj renkleri gülüşünüzün parlaklığını etkiler. Turuncu tonları veya koyu kırmızılar, dişlerinizin gerçekte olduğundan daha sarı renkte görünmesine neden olabilir. Koyu tonları, gülümsemenizi daha parlak gösterebilecek mavi tonlar veya gerçek kırmızılar ile değiştirmeniz iyi olabilir.

Bronzlaştırıcınızı zekice seçmelisiniz

Diş söz konusu olduğunda, doğru bronzlaştırıcıyı seçmek çok önemlidir. Turuncu tonlarını çok kullanırsanız dişleriniz garip görünür. Çoğu durumda, doğal makyaj sağlıklı görünümlü bir gülümsemenin anahtarıdır. Dişlerinize daha beyaza dönük gölge vermek için boz kahverengi tonda bronzlaştırıcıları denemelisiniz.

Gözlerinizi vurgulamak etkilidir

Güzel gözler ve cesur bir gülümseme birbirini tamamlar. Gözlerinizi şovun yıldızı yapmak, dikkatleri dişlerinizdeki sarı tonlardan uzaklaşmaya yardımcı olabilir. Kış aylarında mor, mavi veya gümüş tonlarında göz farı deneyebilirsiniz. Aylarındaysa tercihiniz parlak yeşil ve turkuaz tonlarından yana olmalıdır.

Konturlama önemlidir

Dolgun görünen dudaklar muhteşem bir gülümsemenin anahtarıdır. Dudaklarınıza daha fazla şekil vermek için ağzınızın kıvrımlarını konturlayın ve gülümsemeniz herkesi etkilesin. Daha fazla etki için çilek tonlarında bir rujla tamamlayabilirsiniz.

Ve başardınız: Makyajınızda yaptığınız birkaç küçük değişiklik sayesinde göz kamaştıran bir gülümsemeye sahipsiniz. Bu güzellik ipuçlarını, anında beyazlık* ve White Now Glossy Shine kullanarak daha da mükemmelleştirebilirsiniz.

* Anında beyazlık etkisi optik ve geçicidir. 78 denek üzerinde yapılan anında beyazlık etkisini ölçen Klinik Çalışma bulgularına göre.