Gülümse Türkiye

GÜLÜMSE TÜRKİYE: DİŞ FIRÇALIYORUZ

Türkiye’nin sağlıkla gülümseten güvenilir ağız bakım markası Signal Türkiye olarak İhtiyaç Haritası iş birliğiyle hayata geçirdiğimiz “Gülümse Türkiye: Fırçalıyoruz” kampanyamızla diş fırçası ihtiyacına destek oluyoruz. Türkiye’de diş fırçası penetrastonu son 10 yılda hala yüzde 50 seviyelerinde. Bu da bize bu konuda gidecek yolumuzun hala çok olduğunu gösteriyor.

Ağız hijyenine her zamankinden daha fazla dikkat etmemiz gereken bu günlerde, ağız sağlığı ve ağız bakım alışkanlıklarına dikkat çekmek için başlattığımız projeyle ulaşabildiğimiz her insana ağız ve diş sağlığı bakımında onlara yardımcı olacak Signal diş fırçaları hediye ediyoruz.

Migros’ta 16 Nisan - 3 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılacak her Signal Performance Black diş fırçası alışverişinde bir adet performance diş fırçası da İhtiyaç Haritası aracılığıyla ihtiyaç sahipleriyle buluşacak.

Sağlıkla gülümsemek ve gülümsetmek için başladığımız bu projeyle ağız ve diş sağlığı konusunda bir farkındalık oluştururken sizlerin desteğiyle daha fazla insana ulaşmayı ve diş fırçalayamayı günlük rutinlerinin bir parçası haline getirmeyi hedefliyoruz.