Skip to content

White Now Touch

( 1 : )

Başka bir şey mi arıyorsunuz?Güzel bir gülüş için sağlıklı dişlere sahip olmak gerekiyor. Ancak gün boyu tüketilen kahve, çay veya yiyecekler zamanla dişlerde lekeler oluşmasına neden oluyor ve dişler sarı bir renge bürünüyor. Bu sorunu gidermek için Signal beyazlatıcı diş macunu ya da diş beyazlatma ürünleri arasından seçiminizi yapabilir ve dişlerinizin doğal beyazlığına dönmesini sağlayabilirsiniz. Özel olarak geliştirilmiş formülü ile ilk kullanımdan itibaren etkisini gösteren Signal beyazlatma kalemi, düzenli kullanımla hem sağlıklı dişlere sahip olmanızı hem de doyasıya gülmenizi sağlıyor.

Signal Diş Beyazlatma Kalemiyle

Dişleriniz Zarar Görmüyor

Klinik testlerle onaylanmış özel formüle sahip Signal beyazlatıcı kalem içeriğinde herhangi bir zararlı madde bulunmuyor ve dişlerinize zarar vermiyor. Aynı zamanda anında beyazlık sağlayan içeriğe sahip bu ürün, diş ve diş etlerini yıpratmıyor ve diş minesinin altında kalan sarı renk ortaya çıkmıyor. Dişlerin sağlıklı bir şekilde beyazlaması ve lekelerin ortadan kalkması için Signal beyazlatma kaleminin düzenli kullanımı önem teşkil ediyor. Bu nedenle kullanım talimatlarına uygun olarak belirlenen süre içinde diş bakımınızı aksatmamanızı öneririz. Diş beyazlatma kalemi kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Dişlerinizin üzerine ince bir tabaka halinde sürmeniz ve ardından bol su ile durulamanız yeterli oluyor.

Dişlerin Beyaz Kalması

Nasıl Sağlanır?

Signal diş beyazlatma kaleminin etkisini devam ettirebilmek için bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Doğru diş bakımı ve beyazlığı daima temiz bir diş fırçası ile mümkün oluyor. Bu nedenle diş fırçanızı kullandıktan sonra bol su ile durulamanız ve 3 ayda bir yenisiyle değiştirmeyi unutmamanız gerekiyor. Her gün günde iki kez fırçaladığınız dişleriniz daha sağlıklı ve parlak bir görünüme kavuşuyor. Düzenli fırçalamaya ek olarak düzenli aralıklarla beyazlatma kalemi uygulaması yapıldığında uzun süre boyunca sağlıklı gülüşlere sahip olabilirsiniz.