Skip to content
White Now Ürünleri

White Now Ürünleri

Tek fırçalamada anında beyazlık*

SİGNAL WHITE NOW ÜRÜNLERİNİ KEŞFET

WHITE NOW
Öne çıkan avantajlar
 
Sadecde Bir Kez Fırçaladıktan Sonra Bile Dişleri Beyazlatır


Sadece Bir Kez Fırçaladıktan Sonra Bile Dişleri Beyazlatır

Her Fırçalamadan Sonra Daha Da Beyaz

Her Fırçalamadan Sonra Daha da Beyaz

Her fırçalamadan sonra, gülümsemenizin güzelliğini en üst seviyeye taşır!

Her Fırçalamadan Sonra Daha Da Beyaz

White Now formülü, gözle görünen lekelerin aşamalı olarak giderilmesini ve zamanla daha beyaz dişlere sahip olmanızı sağlayan bir beyazlatma ajanı içerir.

NASIL ÇALIŞIYOR
Yeni Mavi Işık Teknolojisi
 
RENK BİLİMİNDEN ESİNLENDİ

"Mavi" ve "Sarı" zıt renklerdir, birbirini dengelerler. Bu nedenle makyaj sanatçıları ve fotoğrafçıları, cildin ve fotoğrafların mükemmel beyazlığını ve parlaklığını artırmak için maviden daha iyi bir renk olmadığını söyler. Bu, neden dişler için de doğru olmasın?

MAVİ KÖPÜĞÜN GÜCÜ

Köpükteki hassas mavi pigmentler "renk filtresi" gibi davranarak dişlerinizle temas ettiklerinde tüm güçlerini serbest bırakırlar ve köpük durulandıktan sonra dişleriniz üzerinde  aktif olmaya devam eder.

10
YILLIK ARAŞTIRMA
25
ARAŞTIRMACI KATILDI
07
KÜRESEL PATENT

Signal White Now serisi; diş macunu çeşitleri, bakım suyu ve beyazlatıcı kalemden oluşan, yeni akım ve gelişmiş ürünlerinden biri olarak öne çıkar. Ürünler formüllerinde yer alan özel bileşenler sayesinde ilk kullanımdan itibaren dişlerde beyazlık etkisi yaratır. White Now diş macunu çeşitlerini dört hafta düzenli kullandığınızda beyazlatıcı etkisi olmayan diş macunlarına göre 3 kat beyazlık elde edersiniz. Dual action teknolojisi sayesinde diş lekelerinin yok edilmesine de katkı sağlayan ürünlerle kalıcı parlaklığa sahip, tertemiz ve bakımlı dişler sizin için hayal olmaktan çıkar.

Signal White Now diş macunu ürünleriyle ışıl ışıl parlayan dişlere ve çekici gülümsemeye sahip olabilirsiniz. Blue Light teknoloji içeren ürünlerle dişlerinizi aşındırmadan hayalini kurduğunuz beyaz dişlere sizi kavuşturur. Çay, kahve, nikotin gibi istenmeyen lekelerle savaşan ürünler evde diş beyazlatma işlemi için mükemmel seçeneklerdir. Dünya Diş Hekimlerinden onay almış olan White Now serisi beyazlatma formülünün yanında florür de içerdiğinden günlük kullanıma da uygundur.

Signal White Now serisine ait diş macunları, diş temizliği yaparken diş minelerine zarar vermeden anında beyazlık ve komple bakım da yapar. Diş plaklarını önlemeye yardımcı olan Signal White Now diş macunlarının aktif mineraller ile zenginleştirilmiş özleri, komple bakım esnasında diş minenizi de destekler. İçeriğindeki çinko ile diş etinizi korur ve tüm işlemleri dişlerinize zarar vermeden yapar.

TÜKETİCİLERİMİZ NE DİYOR?
Beyazlatma için gerçekten mükemmel bir ürün, ferahlatıcı ve tadı harika.
Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız
Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız

Ailenizin diş bakım uzmanı Signal'in hazırladığı kılavuzumuzda ağız bakımıyla ilgili pek çok yararlı öneri bulabilirsiniz.