Signal White System Diş Macunu - 75 ML

Signal White System Diş Macunu size günden güne daha doğal ve sağlıklı bir gülümseme sağlar* İçeriğinde bulunan hassas ve özel formülü sayesinde ağız sağlığınızı korumaya yardımcı olurken, dişlerinizde bulunan kirleri derinlemesine temizler ve her türden lekeyi kolaylıkla çıkartır. Size ise kendinden emin bir şekilde pırıl pırıl dişlerle gülümsemek kalır. Signal White System Diş Macunu’nun profesyonel bir şekilde geliştirilmiş formülü aynı zamanda hassas diş minelerine üstün bir koruma sağlar, sizi 2 haftada daha beyaz dişlere kavuşturur* Signal White System Diş Macunu sunduğu bembeyaz dişlerin yanı sıra ağız hijyeni ve bakımınızı eksiksiz bir şekilde yerine getirir. Size temiz ve oldukça ferah bir nefes sağlayarak ağızda oluşan tüm kötü kokuları önler, nefes alıp verirken daha mutlu ve huzurlu hissetmenizi sağlar. Siz de hayallerinizdeki inci gibi bembeyaz dişlere ve kusursuz ağız sağlığına Signal White System Diş Macunu ile kavuşun, etkileyici ve aynı zamanda kendinden emin bir gülüşle hayatın tadını çıkarın.

Günde iki kez en az iki dakika boyunca dişlerinizi fırçalayın. En iyi sonuç için, Signal diş fırçası ile birlikte kullanın.

Calcium Carbonate, Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Monofluorophosphate, Aroma, Cellulose Gum, Trisodium Phosphate, Sodium Saccharin, Benzyl Alcohol, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, CI 74160.

Rekomendasi penggunaan

Bunları Da Beğenebilirsin

Signal Komple Bakım 8 Etki Beyazlatıcı Koruma Diş Macunu

Signal Komple Bakım 8 Etki Beyazlatıcı Koruma Diş Macunu

Read more »
Signal Çürüklere Karşı Diş Macunu Nane Ferahlığı 50ML

Signal Çürüklere Karşı Diş Macunu Nane Ferahlığı 50ML

Read more »
Signal White Now Sensitive 75 ML Diş Macunu

Signal White Now Sensitive 75 ML Diş Macunu

Read more »