Signal White System Diş Macunu Güçlü Beyazlık - 75 ML

ignal White System Güçlü Beyazlık, 2 haftada daha beyaz dişler sağlamaya yardımcı olur*. Bembeyaz gülüşünle parlamak için aradığın diş beyazlatmaya yardımcı Signal White System Güçlü Beyazlık daima yanında. Signal White System Güçlü Beyazlık içeriğindeki florür sayesinde diş minesini güçlendirmeye de yardımcı olur. Formülündeki kalsiyum karbonat ile günden güne beyaz bir gülümsemeye sahip olmaya yardımcı olurken, Signal White System Güçlü beyazlık diş macunu gülüşünü daha parlak hale getirir.** Daha beyaz dişler için her zaman yanında olan Signal White System Güçlü Beyazlık, dişlerine doğal beyazlığını geri kazandırmak için temizlik sağlar*. Signal macun, gelişmiş formülüyle daha beyaz ve parlak bir gülüş sunarken diş minesini güçlendirmeye destek olur. Bu diş beyazlatmaya yardımcı macunla dişlerin parlamaya hazır! Signal White System Güçlü Beyazlık ile gülüşün her haliyle güzel. *Dişin başlangıçtaki leke seviyesine göre 2 haftada daha beyaz dişler. 76 denekle yapılan klinik test sonucuna göre. ** Signal Güçlü Beyazlık diş macunu kullanımından önceki haline kıyasla •2 haftada daha beyaz dişler sağlar* •Dişlerinin doğal beyazlağını etkili bir şekilde geri kazandırmak için temizlik sağlar* •Daha parlak** bir gülüş sağlar •Aşındırmayan içeriklere sahiptir •Diş minesini güçlendirmeye yardımcı olur *Dişin başlangıçtaki leke seviyesine göre 2 haftada daha beyaz dişler. 76 denekle yapılan klinik test sonucuna göre. ** Signal Güçlü Beyazlık diş macunu kullanımından önceki haline kıyasla

Günde iki kez en az iki dakika boyunca dişlerinizi fırçalayın. En iyi sonuç için, Signal diş fırçası ile birlikte kullanın.

Calcium Carbonate, Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Sodium Monofluorophosphate, Benzyl Alcohol,Trisodium Phosphate, Cellulose Gum, Sodium Saccharin.

Rekomendasi penggunaan

Bunları Da Beğenebilirsin

Signal White System Diş Macunu Arındırıcı Beyazlık

Signal White System Diş Macunu Arındırıcı Beyazlık

Read more »
Signal Diş Macunu Üçlü Koruma 50ML

Signal Diş Macunu Üçlü Koruma 50ML

Read more »
Signal Komple Bakım 8 Etki Beyazlatıcı Koruma Diş Macunu

Signal Komple Bakım 8 Etki Beyazlatıcı Koruma Diş Macunu

Read more »