Signal White Now Touch Beyazlık Kalemi - 1 Adet

Kahve, çay ya da sigara tüketimi sonrasında dişlerde sarı bir katman oluşarak leke bırakır. Signal White Now Touch Beyazlık Kalemi ile sararmış dişler son bulur. Etkisini saniyeler içerisinde gösteren ve oldukça pratik bir kullanım sunan beyazlık kalemi, hızlı ve geçici bir beyazlama sağlar. Signal White Now Touch, kompakt tasarımı sayesinde çantada taşınabilir niteliktedir. Küçük çantalarda dahi kolay bir şekilde taşınabilen diş beyazlık kalemini gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz.
Signal White Now Touch Beyazlık Kalemi'nin ucu oldukça yumuşak bir yapıya sahiptir. Kullanım sırasında fazla efor gerektirmeyen kalem, dişler üzerinde acı ya da ağrıya da yol açmaz. Ürünün kapağını açtıktan sonra arkasını tıklayarak her diş üzerine bir kez sürmek beyaz bir görünüm elde etmek için yeterlidir. Dikey hareketler, kalemin etkisini artırır. Diş minesine zarar vermeyen, optik bir beyazlık sunan ve etkisini tek bir dokunuş sonucunda gösterebilen Signal White Now Touch Beyazlık Kalemi ile siz de ışıltılı bir gülüşe sahip olabilirsiniz.

Dişleri beyazlatmak temiz bir diş fırçasıyla başlar. Her kullanımdan sonra diş fırçanızı durulayın ve havalanması için dik biçimde koyun. Üç ayda bir değiştirmeyi de unutmayın.

İçindekiler : Isopropyl Alcohol, Ethyl Acetate, C12-15 Alkyl Benzoate , Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Stearalkonium Hectorite, Aroma, Mica, Propylene Carbonate, Synthetic Fluorphlogopite, Aqua, Benzoic Acid, Sucralose, Tin Oxide, Limonene, CI 42051, CI 77891.

Rekomendasi penggunaan

Bunları Da Beğenebilirsin

Signal White Now Ağız Bakım Suyu 500ml

Signal White Now Ağız Bakım Suyu 500ml

Read more »
Signal White Now Forever White  75 ML Diş Macunu

Signal White Now Forever White 75 ML Diş Macunu

Read more »
Signal White Now Extra Fresh 75 ML Diş Macunu

Signal White Now Extra Fresh 75 ML Diş Macunu

Read more »