Signal White Now Glossy Shine 75 ML Diş Macunu - 75 ML

İlk fırçalamadan itibaren dişlerinize anında beyazlık* sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Işıltı kristalleri ile dişlerinize anında 3 kat parlaklık** sağlar. Diş lekelerini gidermeye yardımcı beyazlık sağlayan formülü sayesinde düzenli kullanımda daha beyaz dişlere sahip olmanızı sağlar. Mavi safir pigment teknolojisi sayesinde diş minesini aşındırmaz. Günlük kullanım için uygundur. Beyazlık etkisi dişlerinizin başlangıçtaki doğal rengine göre değişiklik gösterebilir. Bu ürün kumaşta leke bırakabilir. *Yüzey lekeleri için geçerlidir. 76 denekte yapılan klinik test ile anında beyazlık optik etki ölçümü. Anında beyazlık etkisi optik ve geçicidir. Dişlerinizi fırçalamadan önceki haline kıyasla. **Laboratuvar araştırmalarına göre. Beyazlık etkisi olmayan diş macunlarına kıyasla.

Günde iki kez en az iki dakika boyunca dişlerinizi fırçalayın. En iyi sonuç için, Signal diş fırçası ile birlikte kullanın.

Aktif Madde: Sodyum Florür (1450 ppm F) Içindekiler: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aqua, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, PEG-32, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, PVM/MA Copolymer, Calcium Aliminum Borosilicate, Trisodium Phosphate, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Lecithin, Tin Oxide, Caprylyl Glycol, Limonene, CI 74160, CI 77891.

Rekomendasi penggunaan

Bunları Da Beğenebilirsin

Signal White Now Sensitive 75 ML Diş Macunu

Signal White Now Sensitive 75 ML Diş Macunu

Read more »
Signal White Now Detox Kil Minerali & Aktif Karbon 75 ML Diş Macunu

Signal White Now Detox Kil Minerali & Aktif Karbon 75 ML Diş Macunu

Read more »
Signal White Now Forever White  75 ML Diş Macunu

Signal White Now Forever White 75 ML Diş Macunu

Read more »