Signal White Now Detox Kil Minerali & Hindistan Cevizi Özü 75 ML Diş Macunu - 75 ML

Gülüşünüzü arındırmak ve beyazlatmak için dişlerinizin günlük detoks ihtiyacını karşılar! Klinik olarak kanıtlanan formülü sayesinde içeriğindeki kil minerali ve hindistan cevizi özlü formülü ile dişlerdeki lekeleri doğal bir şekilde temizler. Dişlerinizi aşındırmadan nazikçe arındırır ve detox etkisi yaratır. White Now'un beyazlatıcı teknolojisi ile geliştirilen formül ile anında* beyaz dişler! 94.5% doğal içerik** ile arındırıcı detoks etkisi. *Anında beyazlık etkisi optik ve geçicidir. **Su dahil edilerek hesaplanmıştır.

Günde iki kez en az iki dakika boyunca dişlerinizi fırçalayın. En iyi sonuç için, Signal diş fırçası ile birlikte kullanın.

Aktif Madde: Sodium Fluoride (1450 ppm F).IÇINDEKILER: Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, Kaolin, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Citric Acid, PVM/MA Copolymer, Charcoal Powder, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Lecithin, Lactic Acid, Oleic Acid, Caprylyl Glycol, Cocos Nucifera Fruit Extract, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Lauryl Alcohol, CI 74160, CI 74260.

Rekomendasi penggunaan

Bunları Da Beğenebilirsin

Signal White Now Detox Kil Minerali & Aktif Karbon 75 ML Diş Macunu

Signal White Now Detox Kil Minerali & Aktif Karbon 75 ML Diş Macunu

Read more »