Signal Komple Bakım 8 Etki Tam Koruma Diş Macunu - 75 ML

Tüm aile için 8 etkili komple bakım sağlayan bu diş macunu, ailenizin ağız ve diş bakımında yardımcınız olacak. Signal Komple Bakım 8 Etki Beyazlatıcı Koruma, en yaygın 8 ağız bakımı ihtiyacına tek bir üründe çözüm sunmak için geliştirildi. Klinik olarak kanıtlanmış 8 etkili formül; anti-çürük, anti-tartar, diş eti bakımı, anti-plak etkisi, diş minesi bakımı, doğal beyazlık, ferah nefes ve ağız bakımında etkilidir. Tüm aile için komple bakım sağlayan Signal Komple Bakım 8 Etki Beyazlatıcı Koruma; çinko minerali içeren hassas, aynı zamanda etkili formülü ile 18 saate kadar koruma etkisi ve daha beyaz dişler** sağlar. Çinko mineralinin zamanla salınımı ile 18 saat süren anti-plak etkisi gösterir. Dişleri beyazlatmaya ve çürükleri önlemeye yardımcı olur. Signal Komple Bakım 8 Etki Beyazlatıcı Koruma’nın güçlü formülü, triklosan içermez. Klinik olarak kanıtlanmış etkisiyle aileniz için komple ağız ve diş bakımı sağlar. Ailesi için diş macunu önerileri arayanlar, ağız bakımında uzun süreli ve tam koruma için Signal Komple Bakım 8 Etki Beyazlatıcı Koruma'yı tercih edin. *Diş yüzeyindeki lekeleri uzaklaştırarak dişinizin doğal beyazlığına dönmesine yardımcı olur. **Dişin başlangıçtaki leke seviyesine göre. Beyazlık etkisi olmayan diş macunlarına kıyasla.

Günde iki kez en az iki dakika boyunca dişlerinizi fırçalayın. En iyi sonuç için, Signal diş fırçası ile birlikte kullanın.

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Zinc Citrate, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Mica, CI 77491, CI 77891.

Rekomendasi penggunaan

Bunları Da Beğenebilirsin

Signal White System Diş Macunu Arındırıcı Beyazlık

Signal White System Diş Macunu Arındırıcı Beyazlık

Read more »
Signal Diş Macunu Üçlü Koruma 50ML

Signal Diş Macunu Üçlü Koruma 50ML

Read more »
Signal Komple Bakım 8 Etki Beyazlatıcı Koruma Diş Macunu

Signal Komple Bakım 8 Etki Beyazlatıcı Koruma Diş Macunu

Read more »