Skip to content
Signal White Now White + Protect & Complete 75 ML Diş Macunu

Signal White Now White + Protect & Complete 75 ML Diş Macunu

75 ML
İlk fırçalamadan itibaren dişlerinize anında beyazlık* ve koruma sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Diş lekelerini gidermeye yardımcı beyazlık sağlayan formülü sayesinde düzenli kullanımda daha beyaz dişlere sahip olmanızı sağlar. Mavi safir pigment teknolojisi sayesinde diş minesini aşındırmaz. Günlük kullanım için uygundur. Beyazlık etkisi dişlerinizin başlangıçtaki doğal rengine göre değişiklik gösterebilir. Bu ürün kumaşta leke bırakabilir. *78 denekte yapılan klinik test ile anında beyazlık optik etki ölçümü. Anında beyazlık etkisi geçicidir.
Aktif Maddeler: Sodyum Florür (1450 ppm F). Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, PEG-32, Zinc Citrate, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, PVM/MA Copolymer, Glycerin, Sodium Hydroxide, Trisodium Phosphate, Sodium Laureth Sulfate, Lecithin, Caprylyl Glycol, Limonene, CI 74160, CI 77891.
SİGNAL'İN ÖNERİSİ
Günde iki kez en az iki dakika boyunca dişlerinizi fırçalayın. En iyi sonuç için, Signal diş fırçası ile birlikte kullanın.