Skip to content
Signal White Now Regular 75ml Diş Macunu

Signal White Now Regular 75ml Diş Macunu

Aktif Madde : Sodium Fluoride (1450 ppm F) İçindekiler : Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aqua, Hydrated Silica, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma , Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Trisodium Phosphate, PVM/MA Copolymer, Mica, Glycerin, Lecithin, Limonene, CI 74160, CI 77891.
75ML

Ürün Hakkında

Signal White Now Regular diş macunu içeriğinde yer alan özel elementler sayesinde dişlerinizde gün boyu kalıcı temizlik sağlar ve uzun süre koruyucu bir etkiye sahiptir. Diş fırçanızda yeterli miktarda kullanacağınız Signal White Now diş macunu yardımıyla temizlenmiş ve beyazlamış dişlerle günlük bakımınızı tamamlayabilirsiniz.
Signal White Now yapılan araştırma ve deneylerin sonucunda Blue Light teknolojisiyle geliştirmiştir. Bu teknoloji sayesinde macunun içeriğinde yer alan mavi pigmentler sararan dişlerinize karşı güçlü bir savunma oluşturur ve düzenli diş temizliğinizde aşamalı olarak beyazlatma sürecini gerçekleştirir. Çay, kahve, kola gibi kafein içeren içecekler gibi dişlerinizde bakteri ve lekelenme oluşturan etkenlerde yoğun bir etki sağlayarak temizleme ve beyazlatma görevini başarıyla tamamlar. 
Günlük düzenli kullanımlarda Signal White Now Regular diş macununun içeriğindeki hassas florürlü yapısı dişlerinizi daha beyaz yaparak güzel ve sağlıklı bir gülüşe sahip olmanızı sağlar. Dişlerinizi günde iki defa Signal White Now ile fırçalayarak gözle görülür farka siz de şahit olabilirsiniz. 
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Dişleri beyazlatmak temiz bir diş fırçasıyla başlar. Her kullanımdan sonra diş fırçanızı durulayın ve havalanması için dik biçimde koyun. Üç ayda bir değiştirmeyi de unutmayın.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız