Skip to content
Signal White Now Men 75ml Diş Macunu

Signal White Now Men 75ml Diş Macunu

Aktif Madde Sodium Fluoride (1450 ppm F ) İçindekiler : Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aqua, Hydrated Silica, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Cellulose Gum, Trisodium Phosphate, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, PVM/MA Copolymer, Mica, Glycerin, Lecithin, CI 42090, CI 74160, CI 77891
75ML

Ürün Hakkında

Signal White Now Men diş macunu, erkekler için özel olarak geliştirilen formülü sayesinde bembeyaz ve bakımlı dişlere kavuşmanızı sağlar. Diş macunu, düzenli kullanıldığı takdirde çay, kahve ve nikotinden kaynaklanan dişteki sararma ve lekelerle etkin bir şekilde savaşır. Bu sayede ışıl ışıl ve bakımlı dişleriniz sağlıkla parlar. Beyazlatıcı diş macunu ile anında çarpıcı bir gülümseye sahip olabilirsiniz.
Signal White Now Men diş macunu, Dünya Diş Hekimleri tarafından onaylanmış ve evde diş beyazlatma için ideal bir üründür. Blue Light teknolojisiyle üretilen ve milyonlarca mavi ışık mikropartiküllerinden meydana gelen diş macunu, iki kat daha güçlü formülü sayesinde anında daha beyaz dişlere sahip olmanızı sağlar. Klinik olarak kanıtlanmış beyazlatma teknolojisi, diş minelerine zarar vermeyen hassas formülü ve florür içeren yapısı ile Signal White Now Men diş macununu, günlük hayatınızda güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. İçeriğindeki florürle ağız ve diş bakımınızı tamamlayarak tertemiz ve bakımlı dişlere sahip olabilirisniz. Yüksek performans gösteren diş beyazlatma teknolojisinden faydalanarak, etkili gülümsemenizi ön plana çıkarabilirsiniz.
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Dişleri beyazlatmak temiz bir diş fırçasıyla başlar. Her kullanımdan sonra diş fırçanızı durulayın ve havalanması için dik biçimde koyun. Üç ayda bir değiştirmeyi de unutmayın.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız