Skip to content
Signal White Now Men 75 ML Diş Macunu

Signal White Now Men 75 ML Diş Macunu

75 ML
İlk fırçalamadan itibaren dişlerinize anında beyazlık* sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Nikotin**, kahve ve çay lekelerini etkili bir şekilde hedefler. Diş lekelerini gidermeye yardımcı beyazlık sağlayan formülü sayesinde düzenli kullanımda daha beyaz dişlere sahip olmanızı sağlar. Mavi safir pigment teknolojisi sayesinde diş minesini aşındırmaz. Beyazlık etkisi dişlerinizin başlangıçtaki doğal rengine göre değişiklik gösterebilir. Günlük kullanım için uygundur. Bu ürün kumaşta leke bırakabilir. *Yüzey lekeleri için geçerlidir. 107 denekte yapılan klinik test ile anında beyazlık optik etki ölçümü. Anında beyazlık etkisi geçicidir. **Sigara ve kahve kaynaklı lekeleri azaltma etkisi bilimsel çalışmaya dayanmaktadır.
Aktif Madde: Sodyum Florür (1450 ppm F) IÇINDEKILER: Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, PVM/MA Copolymer, Mica, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Lecithin, Caprylyl Glycol, CI 42090, CI 74160, CI 77891.
SİGNAL'İN ÖNERİSİ
Günde iki kez en az iki dakika boyunca dişlerinizi fırçalayın. En iyi sonuç için, Signal diş fırçası ile birlikte kullanın.