Skip to content
Signal White Now Gold 75ml Diş Macunu

Signal White Now Gold 75ml Diş Macunu

Aktif Madde : Sodium Fluoride (1450 ppm F ) İçindekiler : Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aqua, Hydrated Silica, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Trisodium Phosphate, PVM/MA Copolymer, Mica, Glycerin, Lecithin, Limonene, CI 74160, CI 77891.
75ML

Ürün Hakkında

Üç kat daha fazla mavi kovarin içeren Signal White Now Gold, dişlerinizin bembeyaz bir görünüm sergilemesine olanak tanır. Etkisini anında gösteren ve gülüşünüzü ışıltılı bir hale getiren White Now Gold, diş minesine olabildiğince nazik davranır. Eşsiz Blue Light teknolojisi sayesinde dişlerinizi aşındırmayan diş macunu, düzenli bir kullanım sonrasında diş üzerindeki lekeleri minimuma indirir. Evde diş beyazlatmak için uygun olan diş macunu günlük kullanıma uygun olacak şekilde florür içerir. Günden güne daha parlak dişler sağlayan Signal White Now Gold ile diş fırçalamanızın hemen ardından optik bir beyazlığa kavuşursunuz.
Dünya Diş Hekimleri Birliği (FDI) tarafından onaylanan ve sağladığı anında beyazlık özelliği klinik olarak da kanıtlanan Signal White Now Gold diş macununun içeriğinde bulunan hassas mavi pigmentler diş ile temas ettiği an harekete geçer ve durulandıktan sonra dahi etkisini göstermeye devam eder. Düzenli kullanım sonucu dişlerinizde hem lekeleri gideren hem de beyaz bir görünüm sunan Signal White Now Gold, gün boyu farkını hissettirir.
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Dişleri beyazlatmak temiz bir diş fırçasıyla başlar. Her kullanımdan sonra diş fırçanızı durulayın ve havalanması için dik biçimde koyun. Üç ayda bir değiştirmeyi de unutmayın.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız