Skip to content
Signal White Now Glossy Shine 75ml Diş Macunu

Signal White Now Glossy Shine 75ml Diş Macunu

Aktif Maddeler : Sodium Fluoride (1450 ppm F) İçindekiler : 'Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aqua, Hydrated Silica, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, PVM/MA Copolymer, Trisodium Phosphate, Calcium Aluminum Borosilicate, Glycerin, Lecithin, Tin Oxide, Limonene, CI 74160, CI 77891
75ML

Ürün Hakkında

Signal White Now Glossy Shine diş macunu, özel içeriği sayesinde evde dişlerinizi beyazlatmanıza imkan sunar. Dünya Diş Hekimleri Birliği tarafından onaylanan diş macunu, güvenli bir kullanım sağlar. Dişlerinizi temizlerken aynı zamanda mükemmel beyazlık sağlayan ürün ile günlük diş bakımınızı en iyi şekilde gerçekleştirebilir, güçlü ve sağlıklı dişlere sahip olabilirsiniz.
Signal White Now Glossy Shine diş macunu, Blue Light teknolojisi sayesinde dişleriniz için benzersiz beyazlatma sunar. Bu teknoloji ile aşındırmayan Ultra-Shine kristallere sahip olan ürün, daha beyaz dişlere ve ışıltılı bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Florür içeren diş macunu, günlük kullanım için oldukça idealdir. Anında beyazlayan dişlerinizin yanı sıra florür içeren formülü ile ağız ve diş bakımınızı da tamamlayarak dişlerinizi korur. Etkisi klinik olarak da kanıtlanan diş macunu, düzenli kullanıldığı takdirde lekeleri günden güne yok eder. Bu şekilde, parlak ve çarpıcı bir gülümsemeye kavuşmanız mümkün olur. Güçlü etkisi ile bembeyaz dişlere sahip olmanıza katkıda bulunan ürün ile gülümsemenizi ışıl ışıl yansıtabilirsiniz.
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Dişleri beyazlatmak temiz bir diş fırçasıyla başlar. Her kullanımdan sonra diş fırçanızı durulayın ve havalanması için dik biçimde koyun. Üç ayda bir değiştirmeyi de unutmayın.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız