Skip to content
Signal White Now Ice Cool Mint 75ml Diş Macunu

Signal White Now Ice Cool Mint 75ml Diş Macunu

Aktif Madde : Sodium Fluoride (1450 ppm F) İçindekiler : Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aqua, Hydrated Silica, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Trisodium Phosphate, PVM/MA Copolymer, Mica, Glycerin, Lecithin, CI 74160, CI 77891.
75ML

Ürün Hakkında

Signal White Now Ice Cool Mint Diş Macunu, ferah bir nefese ve bakımlı dişlere sahip olmanızı sağlar. Klinik olarak kanıtlanmış, mavi kovarin içeren özel formüle sahip olan diş macunu, tek fırçalamada anında beyaz dişlere kavuşmanıza yardımcı olur. Beyazlatan Blue Light teknolojisi ile Signal White Now Ice Cool Mint diş macunu, düzenli kullanıldığı takdirde kalıcı beyazlık avantajı sunar. Keskin nane aroması ile gün boyu taze bir nefese sahip olabilirsiniz.
Çay, kahve ve tütün ürünleri kullanımı sonucu dişlerinizde oluşan lekeleri gideren White Now serisinden Ice Cool Mint Diş Macunu, yüksek performanslı Blue Light teknolojisi ile üretilmiştir. Dünya Diş Hekimleri Birliği tarafından onaylı olan ürün, güvenli bir kullanıma olanak tanır. Günlük kullanım için oldukça ideal olan diş macunu, evinizin konforunda dişleriniz için etkili beyazlatma ve bakım işlemi sunar. Bunun yanı sıra nane aroması ile ağzınızda uzun süreli bir ferahlık ve rahatlık hissi sağlar. Daha parlak dişlere sahip olmanızı sağlayan Signal White Now Ice Cool Mint Diş Macunu ile dikkat çeken ve ışıldayan bir gülümsemeye kavuşursunuz.
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Dişlerinizi günde iki kere, en az iki dakika boyunca fırçalayın, günde bir kez diş ipi kullanın, dilinizi temizleyin ve her seferinde nefesinizi taze tutmak için ağzınızı antiseptik bir ağız bakım suyuyla yıkayın

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız