Skip to content
Signal White Now Care Correction 75ml Diş Macunu

Signal White Now Care Correction 75ml Diş Macunu

Aktif Madde : Sodium Fluoride (1450 ppm F) İçindekiler : Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, PEG-32, Zinc Citrate, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, PVM/MA Copolymer, Trisodium Phosphate, Sodium Hydroxide, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Lecithin, Limonene, CI 74160, CI 77891.
75ML

Ürün Hakkında

Signal White Now Care Correction diş macunu, içerdiği çinko sayesinde diş ve diş etlerinize ihtiyacı olan günlük bakımı sağlar. Özel formüle sahip olan beyazlatıcı diş macunu diş minesinin ve diş etinin korunmasına önemli ölçüde yardımcı olur. Özel Blue Light teknolojisi ile diş macunu, evinizin rahatlığında ağız ve diş bakımınızı en iyi şekilde gerçekleştirmenize katkıda bulunur. Aşındırmayan bu teknoloji sayesinde ürün, anında bembeyaz dişler için imkan sunar.
Signal White Now Care Correction diş macunu, güçlü formülü ile dişleriniz için komple bakım avantajı sağlar. Aktif mineral ile zenginleştirilmiş olan özel hepsi bir arada formülü, diş minenizin desteklenmesine olanak tanır. Komple bakım sistemi ile gün içinde rahatlığın keyfini yaşarken . Bunun yanı sıra Blue Light teknolojisi, dişlerinizdeki renk kusurlarının düzeltilmesine yardımcı olur. Bu sayede ürün, ilk fırçalamadan itibaren daha beyaz ve parlak gülüşlere sahip olmanızı sağlar. Düzenli kullanıldığı takdirde büyük ölçüde beyazlık ve etkin bakım sağlayan diş macunu ile ışıl ışıl gülümsemenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. 
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Dişleri beyazlatmak temiz bir diş fırçasıyla başlar. Her kullanımdan sonra diş fırçanızı durulayın ve havalanması için dik biçimde koyun. Üç ayda bir değiştirmeyi de unutmayın.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız