Skip to content
Signal Strawberry Çocuk Diş Macunu 50ml Diş Macunu

Signal Strawberry Çocuk Diş Macunu 50ml Diş Macunu

Aktif Madde ; Sodium Fluoride (500 ppm F) içerir. İçindekiler ; Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aqua, Hydrated Silica, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Tocopheryl Acetate, Calcium Gluconate, Benzyl Alcohol, Limonene, CI 73360, CI 77891.
50ML

Ürün Hakkında

Signal Strawberry Çocuk Diş Macunu, 2-6 yaş arasında ki çocukların kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Çocukların diş fırçalama alışkanlığı kazanmasına yardımcı olmak için çilek aromasıyla tatlandırılan ürün, çocukların diş ve diş etlerini korur. Çocuklar için uygun miktarda florür içeren Signal Strawberry Çocuk Diş Macunu, hafif formülüyle çocuklarınızın ağız sağlığını destekler.
Süt dişleri daha sonra çıkacak olan kalıcı dişleri etkilediğinden, çocukların ilk diş çıkardığı andan itibaren iyi bir ağız bakımı yapmaları sağlanmalıdır. Signal Strawberry Çocuk Diş Macunu, klinik testlerden geçerek güvenirliğini kanıtladı. Hafif formüllü ve düşük florür içeren Signal Strawberry Çocuk Diş Macunu, her an çocuklarınızın yanında olarak onların ağız ve diş sağlığını korumanızda yardımcı olur. Çocuklarınızı Signal Strawberry Çocuk Diş Macunu ile tanıştırarak ağız sağlığı için ilk adımlarını bugünden atmasını sağlayabilirsiniz.
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Yaygın inanışın aksine, süt dişleri daha sonra çıkacak olan kalıcı dişleri etkiler, bu nedenle ilk dişi çıktığı andan itibaren çocuklarınızın iyi bir ağız sağlığı bakımı alışkanlığı edindiklerinden emin olun.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız