Skip to content
Signal Nature Elements Karbonat & Nane 75 ML Diş Macunu

Signal Nature Elements Karbonat & Nane 75 ML Diş Macunu

75 ML
Signal Complete 8 Doğal İçerikler serisi, doğadan aldığı ilhamla ailenizin ağız sağlığı için geliştirildi. Karbonat, nane, biberiye ve çinko minerali ile zenginleştirilmiş %94 doğal kaynaklı formülü ile dişlerinizi temizler, ferah bir nefes sağlar ve ağız hijyeninizi sağlamaya yardımcı olur. Klinik olarak kanıtlanmış formülü etkin koruma sağlar. Doğadan ilham alan, etkin koruma! 8 Etki: 1-Anti Çürük 2-Diş Eti Bakımı 3-Anti Plak Etkisi 4-Diş Minesi Bakımı 5-Doğal Beyazlık* 6-Ferah Nefes 7-Anti Tartar 8-Ağız Hijyeni *Diş yüzeyindeki lekeleri uzaklaştırarak dişinizin doğal beyazlığına dönmesine yardımcı olur. **Su dahil hesaplanmıştır.
Aktif Maddeler: Sodium Fluoride (1450 ppm), Zinc Citrate. IÇINDEKILER: Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, PEG-32, Zinc Citrate, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Mentha Piperita Oil, Rosmarinus O?cinalis Leaf Oil, Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Glycerin, Sodium Bicarbonate, Limonene, CI 74260.
SİGNAL'İN ÖNERİSİ
Günde iki kez en az iki dakika boyunca dişlerinizi fırçalayın. En iyi sonuç için, Signal diş fırçası ile birlikte kullanın.