Skip to content
Signal Nature Elements Clove Sensitive 75 ML Diş Macunu

Signal Nature Elements Clove Sensitive 75 ML Diş Macunu

75 ML
Signal Complete 8 Doğal İçerikler serisi, doğadan aldığı ilhamla ailenizin ağız sağlığı için geliştirildi. İçeriğindeki doğal yağlar ve çinko minerali ile ağız hijyeninizi sağlamaya yardımcı olur. Klinik olarak kanıtlanmış formülü etkin koruma sağlar. Karanfil yaprağı yağı ve ardıç yağları ile hassasiyete karşı rahatlama sağlamaya yardımcı olur. Doğadan ilham alan, etkin koruma! 8 Etki: 1-Anti Çürük 2-Diş Eti Bakımı 3-Anti Plak Etkisi 4-Diş Minesi Bakımı 5-Doğal Beyazlık* 6-Ferah Nefes 7-Anti Tartar 8-Ağız Hijyeni *Diş yüzeyindeki lekeleri uzaklaştırarak dişinizin doğal beyazlığına dönmesine yardımcı olur.
Aktif Madde: Sodium Flouride (1450 ppm F) Potassium Citrate, Zinc Citrate. İÇİNDEKİLER: Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, Potassium Citrate, PEG-32, Zinc Citrate, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Juniperus Communis Fruit Oil, Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Eugenol, Limonene, CI 73360.
SİGNAL'İN ÖNERİSİ
Günde iki kez en az iki dakika boyunca dişlerinizi fırçalayın. En iyi sonuç için, Signal diş fırçası ile birlikte kullanın.