Skip to content
Signal Nature Elements Charcoal White&Detox 75 ML Diş Macunu

Signal Nature Elements Charcoal White&Detox 75 ML Diş Macunu

75 ML
Signal Complete 8 Doğal İçerikler serisi, doğadan aldığı ilhamla ailenizin ağız sağlığı için geliştirildi. İçeriğindeki doğal kömür tozu ve çinko minerali ile zenginleştirilmiş formülü dişlerinizi beyazlatırken ağız hijyeninizi sağlamaya yardımcı olur. Klinik olarak kanıtlanmış formülü etkin koruma sağlar. Doğadan ilham alan, etkin koruma! 8 Etki: 1-Anti Çürük 2-Diş Eti Bakımı 3-Anti Plak Etkisi 4-Diş Minesi Bakımı 5-Doğal Beyazlık** 6-Ferah Nefes 7-Anti Tartar 8-Ağız Hijyeni *Beyazlık etkisi olmayan diş macunlarına kıyasla **Diş yüzeyindeki lekeleri uzaklaştırarak dişinizin doğal beyazlığına dönmesine yardımcı olur.
Aktif Madde: Sodium Flouride (1450 ppm F), Zinc Citrate. İÇİNDEKİLER: Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, PEG-32, Zinc Citrate, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Charcoal Powder, Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Glycerin, CI 77499.
SİGNAL'İN ÖNERİSİ
Günde iki kez en az iki dakika boyunca dişlerinizi fırçalayın. En iyi sonuç için, Signal diş fırçası ile birlikte kullanın.