Skip to content
Signal Junior 75ml Diş Macunu

Signal Junior 75ml Diş Macunu

Aktif Madde ; Sodium Fluoride (1450 ppm F) içerir. İçindekiler ; Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aqua, Hydrated Silica, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Mica, Glycerin, Calcium Gluconate, Sodium Laureth Sulfate, Limonene, CI 74160, CI 77891.
75ML

Ürün Hakkında

Güçlü diş yapısı ve komple ağız sağlığı bakımına çok küçük yaşlarda başlanması gerekir. Çünkü güçlü dişler ve sağlıklı bir ağız gelişimi için dişlerin ilk çıktığı andan itibaren bakımının yapılması önemlidir.
Yaş aralığı 7-13 olan çocuklar için üretilen Signal Junior Diş Macunu eksiksiz ve nazik bir bakım sağlar. Çürük oluşumuna karşı korumaya yardımcı olmak amacıyla özel olarak geliştirilen diş macunu, nane aroması ve ambalajındaki figürüyle de çocukların ilgisini çekiyor. İçeriğinde aktif madde olarak bulunan sodyum florür, diş ve ağız bakımında güçlü etki sağlar. Signal Junior Diş Macunu'nun kolay açılabilir kapağı sayesinde çocuklarınız tek başına dişlerini kolay bir şekilde ve severek fırçalayabilir. 
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Yaygın inanışın aksine, süt dişleri daha sonra çıkacak olan kalıcı dişleri etkiler, bu nedenle ilk dişi çıktığı andan itibaren çocuklarınızın iyi bir ağız sağlığı bakımı alışkanlığı edindiklerinden emin olun.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız