Skip to content
Signal Fruity Çocuk Diş Macunu 50ml Diş Macunu

Signal Fruity Çocuk Diş Macunu 50ml Diş Macunu

Aktif Madde : Sodium Fluoride içerir. (500 ppm F) Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aqua, Hydrated Silica, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Tocopheryl Acetate, Calcium Gluconate, Glycerin, CI 74160, CI 77891.
50ML

Ürün Hakkında

Signal Fruity Çocuk Diş Macunu; 2-6 yaş arası çocuklar için üretilmiş meyve aromalı diş macunudur. Ürün içeriğindeki aktif bileşenler sayesinde çocuklarınızın diş minelerini güçlendirerek ihtiyaçları olan temizliği gerçekleştirir. Uygun miktarda florür içeren diş macunu çocukların dişlerini güçlendirir. Hafif içerikli formülü sayesinde de yaşlarına uygun olarak dişlerine bakım sağlar. Dişlere zarar vermeden temizlik ve bakım yaparken aynı zamanda diş çürümelerine karşı direnci de artıran ürün meyve aromasıyla çocuklar tarafından çok sevilir.
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Yaygın inanışın aksine, süt dişleri daha sonra çıkacak olan kalıcı dişleri etkiler, bu nedenle ilk dişi çıktığı andan itibaren çocuklarınızın iyi bir ağız sağlığı bakımı alışkanlığı edindiklerinden emin olun.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız