Skip to content
Signal Expert Protection Komple Bakım 75ml Diş Macunu

Signal Expert Protection Komple Bakım 75ml Diş Macunu

Active Ingredient: Sodium Monofluorophosphate (1450 ppm Fluoride). Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, Potassium Citrate, Zinc Citrate, Hydroxyapatite, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Sodium Monofluorophosphate, Trisodium Phosphate, Cellulose Gum, Sodium Hydroxide, Sodium Saccharin, Limonene, CI 19140, CI 42090, CI 74160, CI 77891.
75ML

Ürün Hakkında

Signal Expert Protection Komple Bakım; diş temizliğine, bakımına ve parlaklığına önem verenler için diş ipi ve bakım suyundan esinlenilerek geliştirilmiş yeni nesil bir diş macunu. İçerdiği çinko ile dişlerinizin temizliğini hassasiyetle gerçekleştirirken nefesinizde ferahlık hissi ve ağız hijyeninizi de sağlar. Ürün içeriğinde yer alan güçlü mikrogranüller diş arası temizliğine katkı sağlarken diş plaklarının oluşumu da engeller. Dişlerinizi fırçalarken aynı anda koruyucu bakım yapmanın keyfine varırsınız.
Signal Expert Protection Komple Bakım, sağladığı bu kalıcı beyazlığı diş minelerine zarar vermeden yapar. Günde iki kez Signal Expert Protection Komple Bakım ile dişlerinizi fırçalayarak hem diş çürümelerine karşı önlem alabilir hem de tertemiz, beyaz dişlerinizin ve ferah nefesinizin huzurunu yaşarsınız. 
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Dişlerinizi günde en az iki kere, en az iki dakika boyunca fırçalayın, günde bir kez diş ipi kullanın, dilinizi temizleyin ve her seferinde nefesinizi taze tutmak için ağzınızı bir ağız bakım suyuyla yıkayın

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız