Skip to content
Signal Expert Protection Ferahlık 75ml Diş Macunu

Signal Expert Protection Ferahlık 75ml Diş Macunu

Aktif Madde : Sodium Monofluorophosphate (1450 ppm F). İçindekiler : Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, Potassium Citrate, Zinc Citrate, Hydroxyapatite, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Sodium Monofluorophosphate, Trisodium Phosphate, Cellulose Gum, Sodium Hydroxide, Sodium Saccharin, Limonene, CI 19140, CI 42090, CI 74160, CI 77891.
75ML

Ürün Hakkında

Signal Expert Protection diş macunu, içerdiği çinko sayesinde başarılı bir diş eti bakımı vadediyor. Signal Expert Protection diş macununda aynı zamanda, etkin bir diş arası temizliği sağlamak ve dişlerin arasında kalarak görünmeyen partikülleri uzaklaştırmak için mikrogranül teknolojisi bulunuyor. Bu sayede, diş arası temizliğinde Signal Expert Protection ile yüz güldüren sonuçlar elde etmeniz mümkün hale geliyor. Diş sorunlarının en başında gelen çürüğe karşı etkin sonuçlar veren koruyucu diş macunu, diş minesinin güçlendirilmesine katkıda bulunuyor. Bunların yanı sıra içerdiği mentol sayesinde ferah ve güzel kokan bir nefese sahip olabilir, diş macununu her gün günde iki kez gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Komple ağız bakımı yapmanızı sağlayan ve ağız hijyeni ve sağlığı için önemli bir ürün olan Signal Expert Protection ile sizler de güzel ve ferah bir nefese, parıltılı dişlere ve özgüvenli bir gülüşe sahip olabilirsiniz.
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Bakteriler dilin içinde ince bir mukoza tabakası altında saklanabilirler, bu nedenle dil temizleyicili bir diş fırçası kullandığınızdan emin olun.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız