Skip to content
Signal Expert Protection Beyazlık 75ml Diş Macunu

Signal Expert Protection Beyazlık 75ml Diş Macunu

Aktif Madde : Sodium Monofluorophosphate (1450 ppm F). İçindekiler : Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, Potassium Citrate, Zinc Citrate, Hydroxyapatite, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Sodium Monofluorophosphate, Trisodium Phosphate, Cellulose Gum, Sodium Hydroxide, Sodium Saccharin, Limonene, CI74160, CI77891
75ML

Ürün Hakkında

Signal Diş Macunu Expert Protection Beyazlık, dişlerinizin doğal bir beyazlığa kavuşmasına yardımcı olur. Tüketilen yiyecek ve içeceklerden dolayı zamanla ortaya çıkan tartar, plak ya da çürük oluşumunu önler. Yıpranan dişlere ihtiyacı olan bakımı sağlar.
Diş Macunu Expert Protection Beyazlık kullanımdan sonra ağızda ferah ve temiz bir his bırakır. Diş ipi ve ağız bakım suyundan ilham alınan Signal Diş Macunu Expert Protection Beyazlık, çinko ve mikrogranüller içerir. Yıllar içinde yiyecek ve içecekleriden dolayı zayıflayan diş minesi ve etinin yeniden güçlenmesini sağlar. 18 saate kadar plak oluşumunda etkili bir çözümdür. Diş sağlığınızı korumanıza engel olan tartar oluşumunu önlemeye yardımcı olur. 
Kahve, çay ve kola gibi birçok içecekten kaynaklı sararan dişlerin yeniden eski beyazlığına kavuşmasını sağlar. Ağız ve diş bakımında öncü olan Signal Diş Macunu Expert Protection Beyazlık ürününü günde iki kez kutunun üzerindeki talimatlara uygun olarak kullanmanız tavsiye edilir.
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Diş hassasiyetine yol açabileceğinden, dişlerinizi çok sert şekilde veya çok sık fırçalamayın.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız