Skip to content
Signal Beyaz Güç Nane Ferahlığı 100ml Diş Macunu

Signal Beyaz Güç Nane Ferahlığı 100ml Diş Macunu

Active Ingredient: Sodium Monofluorophosphate (1450 ppm Fluoride). Ingredients: Calcium Carbonate, Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Monofluorophosphate, Aroma, Cellulose Gum, Potassium Citrate, Trisodium Phosphate, Sodium Saccharin, Phenylcarbinol, Limonene.
100ML

Ürün Hakkında

Ağız ve diş sağlığını korumak klinik olarak kanıtlanmış etkili bir diş macunu kullanmaktan geçer. Özel formülüyle ağızda etkili bir temizlik yaparken doğal nane aroması sayesinde de ağız kokularının giderilmesine yardımcı olur. Diş çürümelerine karşı 12 saate kadar etkin koruma sağlayan Signal Beyaz Güç Nane Ferahlığı, nefeste saatler süren temizlik hissi vererek gününüzün daha keyifli geçmesini sağlar. Diş taşı ve plak oluşumunu azaltarak diş etlerinizi korur. Florür içeren bir diş macununun sunduğu tüm koruma özelliklerini taşıyan Signal Beyaz Güç Nane Ferahlığı ile daha özgür bir gülümsemeye kavuşabilirsiniz.
İçeriğinde %50 oranında daha fazla kalsiyum bulunduran Signal diş macunu, düzenli kullanıldığında lekeleri günden güne yok eder ve daha beyaz dişlere sahip olmanızı kolaylaştırır. Signal Beyaz Güç Nane Ferahlığı, ilk kullanımdan itibaren ağız ve diş sağlığınızı destekleyerek daha beyaz ve ışıltılı dişlere sahip olmanızı sağlar. 
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Diş hassasiyetine yol açabileceğinden, dişlerinizi çok sert şekilde veya çok sık fırçalamayın.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız