Skip to content
Signal White System Diş Fırçası

Signal White System Diş Fırçası

1 Adet

Ürün Hakkında

Ağız ve diş sağlığı için kişiye özel doğru diş fırçası seçimi çok önemlidir. Dişlerin daha beyaz ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlayan yol, temiz bir diş fırçasıyla başlar. Üçer aylık periyotlarla düzenli olarak değiştirilmesi gereken diş fırçası için ideal tercihlerden biri Signal White System Diş Fırçası'dır. Ağız ve diş bakımına uygun olarak tasarlanmış ve klinik testlerden geçerek üretilmiş Signal diş fırçası, sizin yanınızda.
Profesyonel beyazlatma malzemesi perlit ile zenginleştirilmiş yeni yumuşak lastiğe sahip Signal White System Diş Fırçası, lekelerin nazikçe çıkarılmasına yardımcı olur ve dişlerin parlamasını sağlar. 
Uzun süre kullanımdan ötürü kıl uçları bozulmuş ve dağılmış diş fırçasıyla dişleri fırçalamak hem dişlere hem de diş etlerine büyük zarar verir. Signal White System Diş Fırçası, daha ilk kullanımdan itibaren dişlerinizin daha ışıltılı ve temiz görünmesine destek olur. Günün her anında yanınızda olan Signal White System Diş Fırçası ile daha sağlıklı ve daha parlak dişlere sahip olabilir, güne gülümseyerek başlayabilirsiniz. 
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Dişleri beyazlatmak temiz bir diş fırçasıyla başlar. Her kullanımdan sonra diş fırçanızı durulayın ve havalanması için dik biçimde koyun. Üç ayda bir değiştirmeyi de unutmayın.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız