Skip to content
Signal White System 1+1 Diş Fırçası

Signal White System 1+1 Diş Fırçası

1 Adet

Ürün Hakkında

Ağız ve diş sağlığı için en önemli adımlardan biri olan doğru diş fırçası seçimini yapmak, tüm diş doktorları tarafından vurgulanır. Signal White System 1+1 diş fırçası, ağız ve diş bakımı için en uygun hijyen şartları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Ağız ve diş sağlığına önem verenler için yumuşak kıl yapısı ve kolay kullanım olanağıyla besin artıklarının kolayca temizlenmesini sağlayan Signal White diş fırçası ile dişleriniz istediğiniz parlaklığa kavuşur.
Dişlerin daha beyaz ve parlak görünmesi, doğru diş fırçası tercihine bağlıdır. Signal White System diş fırçası, ağız ve diş sağlığınızın korunmasına yardımcı olarak gülümsemelerinize ekstra ışıltı katar. Profesyonel beyazlatma malzemesi olan perlitle zenginleştirilmiş Signal White System diş fırçası, yumuşak sarmal lastiği ve ideal boyutuyla diş üzerindeki lekelerin nazikçe çıkarılmasına yardımcı olur.
Klinik testlerden geçirilerek üretilen ürün, ağız ve diş hijyenine dikkat edenlerin tüm ihtiyaçlarını karşılar. Günün her anında yanınızda olan Signal White System diş fırçası ile daha güzel başlangıçlar yapabilirsiniz.
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Diş çürükleri genellikle röntgen filminde görülür, bu nedenle düzenli diş kontrollerini ihmal etmeyin.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız