Skip to content
Signal Vertical Expert Diş Fırçası

Signal Vertical Expert Diş Fırçası

1 Adet

Ürün Hakkında

Signal Vertical Expert Diş Fırçası; diş temizliğinde üstün performansa sahip, yeni nesil teknolojiyle geliştirilmiş bir üründür. Yelpaze şeklinde kıllara sahip ilk diş fırçası olan Vertical Expert dikey fırçalama hareketini kolaylaştırarak mükemmel temizlik, bakım ve hijyen sunar. Klinik araştırmalar düz kesimli diş fırçalarıyla kıyaslandığında plakları daha iyi temizlediğini ortaya koymuşur.
Diş fırçasının özel tasarımı sayesinde kıllar dişlerinizin aralıklarını kolayca temizler. Ağız içinde her yere ulaşarak eksiksiz temizlik, bakım ve hijyen sağlar. Uzun ve ekstra ince olan kılların yumuşak ve orta sertlikte seçenekleri bulunur. Signal fırça, diş minelerinize zarar vermeden en iyi temizliği ve bakımı sağlarken çürük oluşumunun engellenmesinde aktif rol oynar. 
Signal Vertical Expert Diş Fırçası ile Signal diş macunu çeşitlerini beraber ve düzenli kullanarak ağız hijyeniniz açısından önemli sonuçlar elde edebilirsiniz. Ergonomik özellikleri ile benzerlerinden ayrılan Vertical Expert, dişlerinize temizlik, bakım, koruma ve parlaklığı aynı anda sağlar. Diş fırçalama alışkanlıklarının araştırılması sonucunda tasarlanan fırça kılları sayesinde ışıltılı ve sağlıklı dişlere kavuşabilirsiniz.
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Diş hassasiyetine yol açabileceğinden, dişlerinizi çok sert şekilde veya çok sık fırçalamayın.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız