Skip to content
Signal Ultra Reach Diş Fırçası

Signal Ultra Reach Diş Fırçası

1 Adet

Ürün Hakkında

Signal Ultra Reach, diş sağlığına önem veren kullanıcılara mutlu gülüşlerin kapısını aralar. Ağız yapısına uygun olarak eğimli ve metal destekli tasarlanan fırça gövdesi, dişlerin tüm noktalarına başarılı şekilde ulaşır.
Farklı açılarda fırça kıllarına sahip Signal Ultra, dişin tüm yüzeylerini etkili şekilde temizler. Ergonomik gövde ve fırça başlığı, diş araları gibi ulaşılması en zor noktaları derinlemesine temizler. Silikon tutma sapına sahip Ultra Reach, fırçayı en doğru açıda kullanmanıza yardımcı olur. Signal Ultra Diş Fırçası tasarımında kullanılan üç açılı başlık, yüksek temizleme performansı ile sağlıklı diş ve diş etlerine sahip olmanızı sağlar. Komple bakım desteği ile hassas dişlere sahip kullanıcıların ağız sağlığınızı korur.
Paketin içinde yer alan özel koruyucu başlık, fırçanızı her türlü dış etkiye karşı koruyup, istediğiniz yere taşımanızı kolaylaştırır. Düzenli kullanımda çürük oluşumunun önüne geçen diş fırçası, ağız yapısıyla uyumlu tasarımı sayesinde plak oluşumunu %15 oranında azaltır. Orta ve yumuşak fırça başlığı seçeneğine sahip Signal Ultra Reach, farklı diş yapısına sahip kullanıcılara güçlü dişler kazandırır.
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Diş çürükleri genellikle röntgen filminde görülür, bu nedenle düzenli diş kontrollerini ihmal etmeyin.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız