Skip to content
Signal Slim Care Diş Fırçası

Signal Slim Care Diş Fırçası

1 Adet

Ürün Hakkında

Signal Slim Care Diş Fırçası; dişlerinizin bakımı, sağlığı, temizliği ve güzelliği adına üretilmiş yeni nesil fonksiyonel ve yüksek donanımlı bir üründür. Signal Care 0.01 mm ince uçlu kıllara sahiptir. İki kat fazla yumuşak ve ince uçlu fırça kılları sayesinde diş minelerine zarar vermeden dişlerinizi nazikçe temizler ve beyazlatır. Düzenli kullanıldığında ve fırçalama işlemi doğru yapıldığında; fırçanın diş aralarını rahatlıkla temizleyen ince uçları, aralarda oluşan plakları %95 oranında temizleyerek tekrar oluşumlarının engellenmesine yardımcı olur.
Diş temizliğinin başrol oyuncularından olan diş fırçası seçimi ve kullanımı doğru yapıldığında, size tertemiz, bembeyaz ve parlak bir gülümseme bırakır. Signal Slim Care diş fırçasının 3 açılı boyun yapısı arka bölümdeki dişlerinize ulaşarak onları da kolayca temizlemenizi sağlar. Ürünün yumuşak lastikli dil temizleyicisi ile dil temizliğinizi de yaparak mukoza tabakası altında saklanan bakterilerden kurtulmanız kolaylaşır. Günde en az iki kez Signal Care Diş Fırçası ürününü kullanarak temiz, parlak, bakımlı dişlerle ve ferah bir nefesle güne devam edebilirsiniz.
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Bakteriler dilin içinde ince bir mukoza tabakası altında saklanabilirler, bu nedenle dil temizleyicili bir diş fırçası kullandığınızdan emin olun.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız