Skip to content
Signal Shiny White Diş Fırçası

Signal Shiny White Diş Fırçası

1 Adet

Ürün Hakkında

Signal Shiny White Diş Fırçası dişlerinizin etkili bir şekilde temizlenmesi için özel tasarlanmış üç açılı boyuna sahiptir. Ağız anatomisine uygun şekilde dizayn edilmiş fırça ile zor ulaşılan dişlerinizin bile rahatlıkla temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hassas diş ve diş etleri için üretilmiş V biçimindeki silikon fırça kılları ile ağzınızın bakımını üst seviyeye çıkarabilirsiniz.
Signal Shiny White Diş Fırçası detaylı diş temizliği sağlamasının yanında çay, kahve, kola ve tütün mamülleri gibi dişlerinizi sarartan ürünlere karşı da etkilidir. Düzenli kullanım sonucunda kademeli olarak beyazlatma işlemi gerçekleştirir. Signal diş macunuyla birlikte kullandığınız Signal Shiny White diş fırçası diş bakımında yoğun bir etki göstererek diş sağlığınızı korumada üstün bir performans gösterir.
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Dişlerinizi günde iki kere, en az iki dakika boyunca fırçalayın, günde bir kez diş ipi kullanın, dilinizi temizleyin ve her seferinde nefesinizi taze tutmak için ağzınızı antiseptik bir ağız bakım suyuyla yıkayın

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız