Skip to content
Signal Sensitive Ultra Reach Diş Fırçası

Signal Sensitive Ultra Reach Diş Fırçası

1 Adet

Ürün Hakkında

(Signal Sensitive Ultra Reach Diş Fırçası diş temizliğinde mükemmel sonuçlara ulaşmanız için ünlü otomotiv tasarımcısı Battista Farina veya yaygın olarak bilinen adıyla Pininfarina tarafından dizayn edilen özel bir üründür. )
İnce ve eğimli boyun kısmıyla ağzınızın içindeki ulaşılması zor yerlere erişerek sizlere eksiksiz diş bakımı sunar. Diş hekimlerinin kullandığı aletlerden ilham alarak tasarlanan ince boyun yapısında ve tüm gövdede metal iç iskelet kullanılarak sağlamlığı ve dayanaklılığı artırılmıştır.
Sensitive Ultra Reach diş fırçasının kılları diş aralarının da verimli bir şekilde fırçalanması için farklı uzunluklardadır. Özellikle hassas dişlere sahip olanlar için tasarlanan Signal Sensitive Ultra Reach Diş Fırçası'nın Ultra Soft kıl sertliğine sahip çeşitlerinin yanı sıra daha sert fırça kılı kullanmayı sevenler için orta-sert kıl seçeneği de vardır. Klinik araştırma sonuçlarına göre günde iki kez kullanımı sonucunda plak giderme oranının %15 arttığı görülmüştür. Seyahatlerinizde de size eşlik etmesi için diş fırçasıyla birlikte fırça başlığı koruma kabı da pakette yer almaktadır.
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Diş çürükleri genellikle röntgen filminde görülür, bu nedenle düzenli diş kontrollerini ihmal etmeyin.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız