Skip to content
Signal Flexi Clean Diş Fırçası

Signal Flexi Clean Diş Fırçası

1 Adet

Ürün Hakkında

Diş sağlığınızın ve etkileyici gülüşünüzün eşlikçisi olan diş fırçaları, ağzınızın en kör noktalarını bile kolayca temizleyebilecek yapıda olmalıdır. Signal Flexi Clean Diş Fırçası, çift taraflı olarak bükülebilen başlığıyla dişinizin sadece dış kısmını değil iç kavilerinin de temizlenmesini sağlar. Dişinizin tüm bölgelerine ulaşabilen fırça kıllarıyla, dişlerinizi çok daha etkili bir şekilde temizleyebilirsiniz. Klinik çalışmalarında ortaya koyduğu sonuca göre özel başlık yapısına sahip olan Signal Flexi Clean Diş Fırçası, düz diş fırçalarına oranla dişte oluşan plakları daha etkin bir şekilde yok eder. Böylece tam bir ağız hijyeni gerçekleştirerek, sağlıklı görünen dişlere sahip olabilirsiniz.
Ulaşılması zor alanlara kolayca ulaşan Signal Flexi Clean Diş Fırçası, diş çürüğü ve plaklara karşı sizlere çözüm sunar. Ekstra ince kıllara sahip olan fırçasıyla diş aralarınızı derinlemesine temizleyerek, ağzınızın içerisinde bakterilerin yaşamasını engeller. Son derece ergonomik yapıda olan Signal Flexi Clean Diş Fırçasını çantanızda taşıyarak, sadece evinizde değil ister ofisinizde, isterseniz de tatilde kolayca kullanabilirsiniz. Küçük başlıklı tasarımıyla istediğiniz her yerde dişlerinizin temizliğini sağlayabilirsiniz.
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Bakteriler dilin içinde ince bir mukoza tabakası altında saklanabilirler, bu nedenle dil temizleyicili bir diş fırçası kullandığınızdan emin olun.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız