Skip to content
Signal Deep Clean Diş Fırçası

Signal Deep Clean Diş Fırçası

1 Adet

Ürün Hakkında

Diş ve ağız sağlığını koruyabilmek için sıkça kullanılan ve kişisel bakım ürünlerinin vazgeçilmezlerinden olan diş fırçası, dişlerinizde iyi bir temizlik sağlayabilmesi ve güvenli kullanıma sahip olması gibi nedenlerden dolayı önemlidir. Signal Deep Clean Diş Fırçası, özel olarak tasarlanan yapısıyla dişlerinizde derinlemesine temizlik sağlar. Böylece ağzınızdaki en derin noktaları bile kolaylıkla temizleyebilmenize yardımcı olur.
Signal Deep Clean Diş Fırçası, ergonomik tasarımıyla ağız hijyeninizi tam anlamıyla gerçekleştirmenizi sağlar. Yetişkinlerin kullanımına uygun olan diş fırçasının boyun kısmı 3 açılı özel tasarımıyla, arka dişlerinize ve ulaşılması en zor noktalara kolayca erişir. V şekline sahip kıllarıyla Signal Deep Clean Diş Fırçası, dişlerinizin arasına daha doğru bir biçimde etki eder. Laboratuvarda gerçekleşen testlere göre düz kesimli diş fırçalarına oranla V yapıdaki kıllarıyla Signal Deep Clean Diş Fırçası, dişlerinizin arasını derinlemesine temizler. Sadece diş temizliğinde değil sırt kısmında yer alan dil temizleyici bölümle ağız içerisindeki bakterilerden tamamen kurtulmanıza yardımcı olur. Signal Deep Clean Diş Fırçasını çantanızda bulundurarak her zaman tazelenen nefesinizin rahatlığını yaşayabilirsiniz.
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Bakteriler dilin içinde ince bir mukoza tabakası altında saklanabilirler, bu nedenle dil temizleyicili bir diş fırçası kullandığınızdan emin olun.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız