Skip to content
Signal Çocuk Diş Fırçası

Signal Çocuk Diş Fırçası

1 Adet

Ürün Hakkında

Çocukların dişleri, çıkmaya başladığı andan itibaren hassas bakım ister. Doğru diş fırçası seçimiyle onların ağız ve diş sağlığı gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Çocuğunuzun diş ve diş etlerinin hassas bakımı için Signal'in 3-7 yaş arası çocuklar için geliştirdiği Signal Çocuk Diş Fırçası'nı kullanabilirsiniz.
Kalıcı dişler kadar süt dişleri, diş eti ve ağız sağlığı da çok önemlidir. Signal Çocuk Diş Fırçası yumuşak kılları ile çocuğunuzun hassas diş etlerine zarar vermeden bakımını yapar. Minik eller için ergonomik olarak tasarlanmış sapıyla kullanım kolaylığı sağlar.
Signal Çocuk Diş Fırçası, kutusundaki özel aparatıyla birlikte sunulur. Çift vantuz sayesinde özel aparatını istediğiniz yerde kolayca sabitleyebilirsiniz. Böylelikle çocuğunuz diş fırçasını hiçbir yere değdirmeden, dik konumda ve hijyenik olarak saklayabilir. Üzerindeki çizgi karakterler ve renkli tasarımıyla çocuğunuzun dişlerini fırçalarken eğlenceli dakikalar da geçirmesini sağlar. Bu özelliği sayesinde küçük yaştaki çocuklara diş fırçalama alışkanlığı da kazandırır.
Signal Çocuk Diş Fırçası, sağlıklı diş ve diş etlerinin bakımında yardımcı olmak için ebeveynlerin yanında. 
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Yaygın inanışın aksine, süt dişleri daha sonra çıkacak olan kalıcı dişleri etkiler, bu nedenle ilk dişi çıktığı andan itibaren çocuklarınızın iyi bir ağız sağlığı bakımı alışkanlığı edindiklerinden emin olun.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız