Skip to content
Signal White Now Ağız Bakım Suyu 500ml

Signal White Now Ağız Bakım Suyu 500ml

Sodium Fluoride (225 ppm F) Aqua, Sorbitol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trisodium Phosphate, PVM/MA Copolymer, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Lecithin, Glycerin, Limonene, CI 74160
500ML

Ürün Hakkında

Signal White Now Ağız Bakım Suyu diş fırçasının ulaşamadığı alanlarda bile etkili olarak anında beyazlık sağlar. Blue Light teknolojisi sayesinde beyazlıkta gözle görülür bir fark yaratır.
Çay, kahve, kola gibi kafein içeren maddelerin aşırı tüketimi, kullanılan çeşitli ilaçlar ve sigara kullanımı diş üzerinde bakterilere ve lekelenmelere neden olur. Signal White Now ağız bakım suyu düzenli kullanımınızda gözle görülür lekeleri temizleyerek aşamalı olarak dişlerinizi daha beyaz hale getirir ve kalıcı bir bakım sağlar. Bakım suyunun akışkan yapısı ile fırçanızın ulaşamadığı yerlere ulaşarak dişlerinizin arasını, diş diplerinizi ve dilinizin arka kısımlarını aktif bir şekilde temizler. 
Alkol içermeyen Signal Ağız Bakım Suyu ile dişlerinizi fırçaladıktan hemen sonra gargara şeklinde kullanarak dişlerinizin bakımını tamamlayabilirsiniz. 
BU ÜRÜN
Aşağıdakiler İçin Önerilir
HIZLI İPUCU
Dişleri beyazlatmak temiz bir diş fırçasıyla başlar. Her kullanımdan sonra diş fırçanızı durulayın ve havalanması için dik biçimde koyun. Üç ayda bir değiştirmeyi de unutmayın.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENIN

Ağız Bakımıyla İlgili Sorularınız